mail.icon ESTATE@JURISPRUDENT.UA
mail.icon LAW@JURISPRUDENT.UA
phone.icon search.icon
login.icon mail.icon
Контактний номер: +38(067)485-17-38
Адрес электронной почты: LAW@JURISPRUDENT.UA
Расторжение брака без участия одного из супругов

Розторгнення шлюбу без участі одного з подружжя

 

             Розторгнення шлюбу без участі одного з подружжя

 

 

             Однією з найнеприємніших подій у житті подружжя часто стає розлучення. І хоча це може здатися парадоксальним, бракорозлучні процеси становлять значну частину загальної кількості справ, що розглядаються судами.

 

             Бракорозлучний процес, процедура, яка на перший погляд може здатися простою, на практиці є досить специфічною, тривалою та емоційно напруженою. Бракорозлучний процес, як і будь-який інший судовий процес, вимагає участі обох сторін: позивача та відповідача. Як же діяти у тій ситуації, коли друга сторона не бажає брати участь у суді? Чи дійсно доведеться довгі місяці переконувати другого подружжя прийти на судове засідання та дати свою згоду на розлучення? Вихід з такої ситуації існує і полягає в розгляді справи про розірвання шлюбу без участі одного з подружжя.

 

             У випадку, якщо один з подружжя, просто не хоче витрачати час на ходу до суду, або не бажає зустрічатися в суді з другим подружжям, суд може розглянути справу за відповідним заявою (ходатайством) такого подружжя. У подібному випадку, подружжя, яке не бажає брати участь у судовому засіданні, готує і подає до суду ходатайство про розгляд справи без його участі, повідомляючи при цьому суду, що вони повністю погоджуються з позовними вимогами другого подружжя. У випадку одержання судом подібного ходатайства, складеного відповідно до вимог закону, суд матиме право розглянути справу без участі такого подружжя.

 

             Однак, часто виникають ситуації, коли другий подружжя свідомо не з’являється на судові засідання, затягує судовий процес, просто не бажаючи йти на поступки перед другим подружжям. Треба відзначити, що такі ситуації виникають частіше, ніж описані раніше.

 

             Вам стверджують, що ви не зможете розійтися без згоди вашого супруга? Ваш супруг шантажує вас тим, що не буде відвідувати судові засідання?

 

             Звертайтесь до нас. Наші юристи нададуть вам повний комплекс юридичних послуг та розповідатимуть, як отримати розлучення навіть без присутності другого подружжя.

 

             Ситуації, коли другий супруг умисно не з’являється на судові засідання, може бути вирішена завдяки комплексу юридично значимих дій. Сюди входить подача необхідних ходатайств щодо розгляду справи без другого супруга (відповідача у справі), підготовка та подача ходатайства щодо неприменення судом заходів до примирення сторін, а також інші процесуальні заходи. Часто суди, за відповідним ходатайством юриста, подають оголошення в газету про виклик відповідача до суду. У такому випадку, невідсутність відповідача на суді вважається неуважною, і суд приймає рішення без участі відсутнього супруга.

 

             Зазначені заходи, що застосовуються юристами нашої компанії в комплексі, допоможуть розглянути справу про розірвання шлюбу в найкоротший термін і без участі одного з супругів.

 

Розірвання шлюбу  без участі одного з супругів — вартість та терміни залежать від поточного стану справи.

 

Не гайте зайвого часу, не економте на юридичних послугах, економте час та нерви, а ми виправдовуватимемо вашу довіру.